Nedjelja
23.07.2017

Radna tijela

1. Odbor za Statut, Poslovnik i normativnu djelatnost:

Petar Mustapić (predsjednik), Marija Juras (zamjenica predsjednika), Boško Džolić, Ante Botić, Dražen Đaković, Ivan Rančić i Marinko Kovačev.

2. Odbor za izbor i imenovanja

Mario Duvnjak (predsjednik), Jadranka Matok-Bosančić, Branimir Matijaca, Meri Škopljanac-Gagić i Filip Plećaš

3. Mandatna komisija

Tomislav Lovrić (predsjednik), Joško Oštrić i Josip Berket

Stalna radna tijela Gradskog vijeća

  • Odbor za financije i proračun:
    Joško Oštrić (predsjednik), Marija Juras, Sanja Viculin, Marinka Parčina, Alenka Rokov
  • Komisija za imena ulica i trgova i za spomenike:
    Boško Džolić (predsjednik), Petar Mustapić, Ante Botić, Ivan Kovač, Mihovil Biočić, Anita Luketin i Lada Bratinčević
  • Komisija za predstavke i pritužbe
    Antonia Baturina-predsjednica (predsjednica), Anđa Mihaljević, Jadranka Matok – Bosančić, Ivan Rančić i Dražen Đaković
  • Komisija za dodjelu javnih priznanja
    Denis Ivanović (predsjednik), Joško Botić, Marinko Kovačev, Iva Barun, Veselko Andromak, Marin Katić
  • Komisija za međugradsku i međunarodnu suradnju
    Marijana Vulas (predsjednica), Branimir Matijaca, Antonija Teskera, Meri Škopljanac Gagić i Ante Viculin

Stožer zaštite i spašavanja Grada Kaštela

Zoran Bonacin, zamjenik gradonačelnika – načelnik Stožera
Mili Novak, zamjenik gradonačelnika
Joško Botić, zapovjednik zapovjedništva CZ Grada Kaštela
Milivoj Taslak, vatrogasni zapovjednik operativnog područja Kaštela
Nataša Nazor Jovović, voditeljica Odjela za preventivne i planske poslove u Područnom uredu za zaštitu i spašavanje Split
Marino Dražin, načelnik Policijske postaje Kaštela
Grgo Puljas, Gorska služba spašavanja
Denis Ivanović, predsjednik Gradskog vijeća
Ivan Čagalj, gradska uprava Kaštela
Darko Opačak, gradska uprava Kaštela
Mate Gotovac, gradska uprava Kaštela

Zapovjedništva civilne zaštite Grada Kaštela

Joško Botić, zapovjednik
Željko Rajčić, načelnik
Petar Penga, operativac
Ljubo Musinov, pomoćnik za mjere civilne zaštite
Mate Gotovac,  pomoćnik za mjere civilne zaštite
Jadranka Matok Bosančić, pomoćnica za mjere civilne zaštite
Nataša Nazor Jovović
Nediljko Bralić
Željko Kezić
Joško Oštrić
Filip Plećaš
Mili Novak
Petar Boljat

Povjerenstvo za praćenje stanja okoliša:

Ivana Rajčić
Juraj Kamenjarin
Benedikt Aljinović
Mihovil Biočić

Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda:

Sandra Zokić, predsjednica Povjerenstva, gradska uprava
Tomislav Lovrić, vijećnik
Kristina Konta, vijećnica
Ivan Čagalj, gradska uprava Kaštela
Danica Tadin, Poljoprivredno savjetodavna služba, ravnateljica Podružnice Splitsko-dalmatinske županije